“JU KAM BO PADREJTËSI”, RASIM AVDYLI FLET PËR HERË TË PARË PËR DY FËMIJËT E TIJ (VIDEO)

“JU KAM BO PADREJTËSI”, RASIM AVDYLI FLET PËR HERË TË PARË PËR DY FËMIJËT E TIJ (VIDEO)
On 14 Dhjetor, 2022By edi meti
Në një video live në TikTok, Rasim Avdyli i cili u bë mjaft i famshëm në rrjetet sociale për jetën e tij në Gjermani me gruan e tij gjermane, foli për herë të parë për 2 fëmijët e tij me ish gruan nga Kosova.

Ai madje ka treguar se edhe tani e dashura e tij gjermane e ka një fëmijë, duke shtuar se do t’i tregojë të gjitha dhe se nuk do të mbajë asgjë fshehtë, shkruan pemajetes.com.

“Kisha dashtë me ma falë Zoti edhe një fëmijë. Kam pas fëmijë, po rata nuk i kam rritë vet, i ka rritë familja edhe ata nuk e kanë dashninë për mu qysh e dojnë fëmija babën e vet. Edhe ata ndoshta e kanë me të drejtë sepse janë rritë pa babë, edhe pse ju kam qu pare, por s’jom kanë për ta, nuk i kam qu te m je ku, e shumë do sene”, ka thënë Avdyli.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*