Kandidat për kryetar Bashkie në Tiranë? Reagon mjeku Alimehmeti

Mjeku i njohur Ilir Alimehmeti, ka folur mbrëmjen e djeshme në një emision televiziv në lidhje me protestën që është duke u zhvilluar nga ana e pedagogëve por në fund të fjalës së tij ka komentuar edhe fjalët që janë përhapur në rrjet.

Së fundmi përflitet se mjeku i njohur Alimehmeti do të jetë kandidat për Kryetar i Bashkisë së Tiranës.

Me qetësi gjërat duan kohën e vetë, unë nuk besoj në mënyrë absolute tek gjërat e papjekura. Në momentin e duhur dhe kohën e duhur.”– tha Alimehmeti në studio.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*