Kaq Me Stil Është Veshur Sot Reja E Afrim Muqiqit, Flokët E Saj Marrin Gjithë Vëmendjen..

Reja e këngëtarit të mirënjohur të muzikës popullore, Afrim Muçiqit, Albertina Krajkova është një ndër nuset më të komentuara të estradës. Ajo është mjaft aktiv në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Kohë me parë, ajo u bë nënë për herë të parë duke sjell në jetë një vajzë, ndërsa sot, Albertina ka publikuar një foto nga vetura. Me flokë të rregulluara bukur dhe e veshur me stil, reja e Afrim Muqiqit po duket kaq bukur. /ORAinfo/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*