“Këmba Duhet Të Këpυtet”, Ish-Sportisti Përlotet: Isha Pa Ndjenja Në Barelë, Me Një Sforco Shumë Të Madhe…

Irfani, një prej të ftuarve në “Shije Shtëpie” në Tv Klan është i apasionuar pas sportit dhe jetës aktive. Dikur ishte i aktivizuar në sporte të ndryshme dhe skuadra sportive, derisa iu desh të shkëputej profesionalisht.

Kjo nuk ia zbehu aspak pasionin dhe vijoi që të ndiqte aktivitete e të ishte në lëvizje. Si pjesë e kësaj, 20 vite më parë,ai vendosi që së bashku me djalin e madh të merrte të njëjtën rrugë që kishte përshkuar i ati dikur për të mbërritur me biçikletë në Ulqin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*