Kengetarja e njohur shqiptare probleme me shëndetin, bën njoftimin e rëndësishëm

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata, përmes një postimi në Instastory, ajo ka njoftuar se është detyruar të anulojë një koncert në Zvicër për shkak të problemeve shëndetësore.

Këngëtarja nuk ka dhënë detaje, por i ka kërkuar falje fansave duke thënë se do mundohen të caktojnë një datë tjetër.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*