“Kërset” dajaku mes kunatave në Prizren, njëra e rr ah tjetrën

“Kërset” dajaku mes kunatave në Prizren, njëra e rrah tjetrën

Atje, dje rreth orës 21:30, një grua është sulmuar fizikisht nga kunata e saj, shkruan lajmi.net.

Viktima ka pranuar të marrë tretman mjekësor.Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*