Kjo është tifozja që u nxor jαshtë për shkαk se bënte shqiponjën me duar në stadium!

Kjo është tifozja që u nxor jαshtë për shkαk se bënte shqiponjën me duar në stadium!

Në rrjetin social “Twitter” është shpërndarë një video ku shihet një tifoze teksa shoqërohet jashtë stadiumit duke bërë shqiponjën.

Insport mëson se kjo tifoze është Anila Mahalla.

Edhe para fillimit të ndeshjes kanë qarkulluar disa pamje të tjera të konflikteve verbale mes tifozëve shqiptarë dhe atyre serbë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*