Kjo loçkë futet sot në Big Brother Kosova

Big Brother Vip Kosova po vazhdon te sjell te papritura tek publiku, me lojera te ndryshme e aktivitete por shpesh here edhe zenka te shumta mes banoreve qe nuk mund te kene raporte shume te mira bashke.
Deri me tani kane dalur disa banore ku jane votuar me pak nga publiku e jan nominuar nga banoret e tjere brenda shtepise disa here ne dhomen e rrefimeve ndersa ka pasur raste kur jane nominuar edhe ne sy te banoreve tjere.

Kete Prime jane te nominuar banoret Lugati, Edoni, Vivien dhe Andi ndersa sonte mbetet te mesohet se cili do ta le shtepine duke u votuar me shume nga publiku ne pyetjen Ke doni te eliminoni.
Himena “Howe” Sherifi është banorja e radhës në Big Brother VIP Kosova, burime të Indeksonline kanë konfirmuar hyrjen e saj në shtëpi në spektaklin që do të mbahet sonte përveç se këngëtare, ajo është edhe autore.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*