Kjo osht e reja qe dyshohet se nrroi jet ne tiran

Pasditen e kësaj të enjteje gjatë emisionit “Rudina” në TV Klan ishte ftuar dentistja pediatre, Eniida Betro. Ajo është një grua shumë e suksesshme në profesionin e saj, por pak e dinë që është bashkëshortja e moderatorit të njohur Arian Cani. Çifti ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Ishte vetë Arian Cani që e prezantoi Joanën, 3 javë më parë gjatë emisionit “Zonë e Lirë”. Gjatë programit të sotëm, …Per me shum ndiqeni videon duke shtypur tek pjesa rek,Iamuese nder kete shkrim e shfaqur ne menyr te fotografis..

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*