Lajmi i fundit! DJ i njohur gjendet i pajetë në pyll, bashkë me të dhe e dashura shtatzënë

Një ngjarje e rë ndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe ku dj i njohur, Koray Alpergin, është gjetur i paj etë në pyll.

Sipas mediave të huaja mësohet se Alpergin ishte zhd ukur bashkë me të dashurën e tij pak kohë më parë.

Në media u përfol se çifti, të cilët ishin

duke pritur dhe një fëmijë pasi e dashura e Alpergin ishte shtatzënë, ishin rrëm byer nga shtëpia e tyre.

Trupi i tyre u gjet i hedh ur në pyllin e Essex në Britaninë e Madhe, ndërkohë miqtë e tyre dhe familjarët kanë hapur dyert e mor tit.

Policia ka nisur hetimet lidhur me rastin , pasi dyshimet janë të mëdha se çifti është rrëm byer dhe më pas janë vr arë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*