Luizi i hoqi tru rin! Plas SHE RRI mes Oltës dhe Amosit në Big Brother, “shpë rthen” aktori: Ik pi****(video)

Një tjetër d bat është krijuar ditën e sotme në Big Brother Vip Albania. Kësaj here protagonistët e këtij d bati kanë qenë dy aktorët, Olta Gixhari dhe Amos Mujo Zaharia.

gjitha ka ardhur si pasojë e gërhitjes së Luiz Ejllit që ka lënë pa gjumë shumë banorë. Një prej

të cilëve ishte dhe Amosi që mbrëmjen e kaluar e kaloi natën duke fjetur në oborr dhe Olta e vuri re.

Ndërkohë që më pas në rulotë atë e viziton Luizi i cili i thotë se gjithë natës banorët i thoshin

“mos gërhit se na le pagjumë”, gjë që i ka shkaktuar të qeshura Oltës ,mirëpo jo Amsoit i cili ju drejtua aktores duke i thënë se “s’është për të qëshur”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*