“Luizi mund të jetë penduar”/ Efi bisedon me Dea Mishel

Dea Mishel ka diskutuar me Efi Dhedhes për mënyrën se si Luiz Ejlli është duke e trajtuar situatën e tyre.

Ajo tha se ka menduar që Luizi ka dashur të krijojë një “antagonist” ashtu siç ka pasur Olta Gixharin, ku mund të përshtateshin në debate, ndaj ka krijuar situatat e tilla me Efin.

Por sipas Efit, ai është tip emocional dhe vërtet në fillim është bezdisur nga situata e saj me Kiara Titon, ndaj veproi në atë formë, por tani mund të jetë penduar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*