Luizi ofendon Efin: Do kisha turp ta kisha motër. Arbana: Kujdes!

Debate të ashpra ka pasur në shtëpinë e Big Brother mes Luizit dhe Efit.

Luizi hodhi akuza të rënda për Efin për faktin se ajo ka qenë pjesë e Për’Puthen dhe se do kishte turp ta kishte motër.

Mirëpo, reagimi i Arbana Osmanit nuk ka munguar i cili i ka kërkuar që të bëjë kujdes mes deklaratat në shtëpi.

Luizi: Unë nuk do të doja që të shihja motrën time në një format që mes 30 çunave zgjedh gishtin djemve se kë ka për burrë.

Arbana: Kujdes, se mund të ketë edhe nga ato që thonë se motrën time nuk e dua si Kiara, që shkon në Big Brother, lidhet me dikë në Big Brother, puthet dhe bën dashuri poshtë krevatit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*