Mariza Ikonomi shtatzënë?! Fotot e fundit ngrenë dyshimet…

Mariza Ikonomi është nga ato artiste që i ka rezistuar viteve dhe kohës.
Mbrëmë ajo ka qenë e ftuar në një festë ditëlindjeje dhe ajo që vumë re duket barku i saj i rrumbullakosur. Mos ndoshta Mariza është në pritje të ëmbël?!

Këngëtarja ka pranuar që është në një lidhje dashurie dhe ndoshta raporti i saj ka kaluar në një tjetër fazë. Ose Mariza ka shtuar disa kilogramë më shumë gjate veres?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*