Mbeta pa para në mes të rrugës”, Kejvina e tregon në ‘Big Brother’: Erdhi më mori…

Modelja 27-vjeçare Kejvina Kthella ka rrëfyer në BBVIP një histori të saj, kur babai e ka gjuajtur me shpullë për herë të parë.

Ajo tha se kishte mbetur pa lekë dhe nuk kishte si të kthehej në shtëpi, kur kërkoi ndihmën e babait të saj të shkonte ta merrte.

“Isha larg, çerek ore larg nga shtëpia as nuk kisha mundësi as kisha lekë me vete të paguaja taksi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*