Me ka lind gruja por nana spo ja jep beben as gji mi dhan, pom thot nena qe..!!!

Me ka lind gruja por nana spo ja jep beben as gji mi dhan, pom thot nena qe..!!!

Përshedetje, ju lutem anonim. Jam një djalë nga rrethi Dugagjinit, po mundohna mos me zgjatë shumë, kam pas një jetë të vështirë në fëmijërin time, kam jetuar me nanë dhe motren, jeta ime ka qen plot vujtje shkaku nanes tem, po prap sja kam kthy shpinen, erdh koha mu feju unë e pelqeva nusen, por isha i knaqt qe nusja me nanen tem i kishin raportet shumë te mira, ishin si shoqe, u martum (martesa ishte…JU FTOJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POSHT..lexo me teper

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*