Me rroba banje dhe trupin yll/ Ja sa bukur duket Xhemi Shehu e zhve shur ne plazh

Ndryshe nga shume personazhe te njohur te ekranit, Xhemi Shehu nuk e ka aspak problem qe te publikoi

foto pa filtra apo me rroba banjo. Se fundmi ne rrjetin social ‘Instagram’ ajo ka publikuar nje

foto ku shfaqet duke u relaksuar ne plazh me nje pale rroba banje shume stil. Bashkengjitur fotos ne te cilen ka marr pafund komente pozitive, Xhemi shkruan “Yummy’’.

Moderatorja e njohur na ka befasuar me linjat perfekte trupore. Ajo ka treguar se gjithmone kujdeset per paraqitjen fizike dhe per pamjen e saj.

Xhemi nuk e ka lene asnjehere pas dore palestren edhe pse eshte nje adhuruese e ushqimit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*