Melisa bëhet pjesë e emisionit të Alketa Vejsiut, ja kur do e shikoni

Melisa Lleshi vazhdon të mbetet një personazh mjaft i komentuar në rrjet dhe pas përfundimit të “Përputhen”. Ajo është angazhuar shumë në muzikë, por jo vetëm.

“Panorama Plus” bën me dije se ish-konkurrentja do të bëhet pjesë e “Dance Albania” në puntatën e së hënës.

Kujtojmë se Melisa bëri bujë në rrjet pas lidhjes së saj me Andin, lidhje e cila tani ka përfunduar.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*