Në lidhje me vëllanë e Arbër Hajdarit? Flet për herë të parë Beniada

Pak kohë më parë në media u raportua se partneri i Beniada Nishanit është vëllai i opinionistit Arbër Hajdari, Blerti. Megjithatë dyshja nuk janë njohur nga Arbri, por gjatë “Procesit Sportiv”, ku Blerti ka shkuar i ftuar si një ish-futbollist i mirënjohur.

Së fundmi ai ka qenë sërish i ftuar në emision dhe Beniada ka reaguar për herë të parë. Ajo ka publikuar në Instastory një imazh të Blertit nga ekrani i “Procesit Sportiv” si dhe e ka etiketuar.

Në një lidhje dashurie me vëllain e Arbër Hajdarit, Beniada Kujtojmë se modelja nuk e ka konfirmuar publikisht lidhjen. Blerti është rikthyer para pak kohësh nga SHBA ku jetonte prej vitesh. Ai është baba i dy fëmijëve të vegjël nga një histori dashurie që ka pasur në New York.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*