Nëna gjen të pajẹtë djalin në apartament, dყshohet se u νra nga babai!

Nëna gjen të pajẹtë djalin në apartament, dყshohet se u νra nga babai!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik të Greqisë ditën e djeshme, 26 tetor, ku një 41-vjeçar është gjetur i pajetë nga nëna e tij në apartament, ndërsa krahas tij është gjetur në gjendje të fikti babai i moshuar.

Sipas hetimeve të deritanishme i dyshuar kryesor për vdekjen e 41-vcjeçarit është babai i tij, pasi sipas p[policisë viktima ka plagë në kokë, të cilat mendohet se i ka marrë nga goditja me sende të forta, raporton abcnews.al.

I dyshimtë është fakti se babai i viktimës është gjetur pranë tij në gjendje të fikti. Aktualisht i moshuari ndodhet në spital, ku po merr ndihmë mjekësore, shkruan protothema,gr.

Ndërsa fqinjët e viktimës thonë se 41-vjeçari ishte përdorues i lëndëve narkotike dhe se zihej shpesh me babanë e tij, pasi ky i fundit nuk pranonte t’i jepte para për të blerë drogë

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*