‘Nga shίtës cigαresh tek vila 500 mijë euro’, ρasuria “e errέt” e Ermal Mamaqit..!!

Sot moderatori Ermal Mamaqi është një nga personazhet publikë më të famshëm dhe më të pasur në Shqipëri.Talenti i tij prej aktori apo Dj nuk mund ta bënte kaq të pasur sa është sot ku numëron disa biznese dhe vila luksoze.

Diku në një intervistë ai është shprehur qëkur ishte i vogël dëshira e tij ishte të bëhej biznesmen dhe showman dhe ia ka arritur por se si nuk e ka treguar.

Vetëm vila në të cilën ai jeton së bashku me familjen ka kushtuar 500 mijë euro.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*