Njihuni me gruan milionere që ka 14 fëmijë. Por ajo që bën ajo do ju lërë pa fjalë…!!!

Njihuni me gruan milionere që ka 14 fëmijë. Por ajo që bën ajo do ju lërë pa fjalë…!!!

I nisi thjesht si një dëshirë për të siguruar të ardhura për fëmijët e saj, por tani i është shndërruar në një biznes prej shumë miliona dollarësh. Kjo po ndodh me Tammie Umbel në Dallas të Virxhinias. Ajo jo vetëm që drejton një kompani kozmetike, por mëson në shtëpi 14 fëmijët e saj – dhe thotë se ende gjen kohë për veten.Përmbajtja e këtyre kavanozëve mund të duket e parëndësishme, por për Tammie Umbelin ato janë me vlerë të madhe.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..LEXO ME TEPER

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*