”Nuk është aq budallaqe sa të lidhet me të”/ Lori Hoxha reagon pas zërave se është në lidhje me Romeon

Në rrjet është aluduar shpesh një romancë mes Lori Hoxhës dhe Romeo Veshajt. Mirëpo trashëgimtarja e Top Channel iu ka dhënë fund një herë e mirë dyshimeve.

Në postimin e saj të fundit një ndjekëse i ka komentuar “Kunatë me Bora Zemanin të shkon shumë”. Dikush tjetër i ka replikuar duke i thënë “Nuk është aq budallaqe sa të lidhet me Romeon”.

Pikërisht këtij komenti Lori i ka bërë like, duke treguar kështu se mes saj dhe Romeos nuk ka asgjë. Por mos ndoshta tingëllon dhe pak si thumb për aktorin e humorit?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*