Nuk jam duke kërkuar pasuri apo bukuri, po kërkoj nje burr qe ja din rendin jetes ne cdo aspekt

Pershendetje! Kërkoj një lidhje serioze, Jam single Unë dua të martohem duke pasur familjen time Unë nuk jam duke kërkuar pasuri apo bukuri,vetem ato gjera te cilati kamdhe un. Unë dua dikë për të vërtetë që di se çfarë dëshiron nga jeta që është e vendosur dhe që ka karakter,jo vetem te dalme shoqeri dhe mu tme mbyll mrena kater mureve. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

Unë dua një shok për të jetuar jetën, kështu që nëse jeni duke kërkuar të njëjtën, ju lutem mos telefononi. Preferoj te moshuarit, vetëm marrëdhënie me thirrni ne vajberr ne nmrin tim qe gjendet aty ku shkruan spo-nsored aty brenda i keni te gjitha shenimet ,mund te me shkruani ne cdo koh,shpresoj se do ta kem fatin. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*