Plass rrjetiiii ,,, bashkohet cifti me i komentuar valdeti dhe valdrinaaaaa Urimee……

Valdeti dhe Valdrina janë një ndër çiftet më të njohura shqiptare në Instagram, ata kanë më shumë se 9 vite të lidhur.Por, duket se gjerat kanë mbaruar, ndjekësit kanë ngritur dyshimet pasi ata më nuk e ndjekin njëri tjetrin.Instagrami i tyre valdetvaldrina kishte mbi 200 mijë ndjekës, tani ky Instagram mban emrin vetëm të Valdrinës.LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Pas lajmeve se ata janë ndarë, ajo është shfaqur me lot në sy ku tha se po qan për shkak të mesazheve që ka marrur nga ndjekësit.Ajo tha se ka hapur një kapitull të ri.“Kapitull i ri, të përshendet katunarka e llapit”, ka shkruar ajo. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME P0SHTE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*