Po tybe sbaj hajgare e kam trupin shum te forte dhe hot po ashtu e jetoj jeten ashtu si dua un dhe me kan dua un..!!!

Po tybe sbaj hajgare e kam trupin shum te forte dhe hot po ashtu e jetoj jeten ashtu si dua un dhe me kan dua un..!!!

Jo tybe sbaj hajgare e vertet se jam lodhur duke menduar se a bej gabim nese shfaqen ne ekran ashtu si dua un dhe si do reagojn njerzit por vet me vete thash e qka si te flasin keq kur un e ndjej veten rahat dhe skam per qfar merzitem per te tjeret qfar thon per mu, e tani si po me shikoni un met vertet e kam trupin si peshk por edhe e kam takatin sa dy gra e kshtu qi tash morra guximin me kerku njohje te re pasi nje shoqe me tregoj se ketu ka kerku dhe e ka gjet nje mashkull ajo si don vet, edhe un thash pse mos te kerkoj dike qe me knaq dhe ai do knaq veten bashk me mu kurse mua askush nuk me pengon jam plotsisht e lir dhe jetoj e vetme tani siq me shikon ketu posht e keni munsin edhe te lidheni me mu direkt.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*