“Pol icia Po Na Gjobit Kot, Makinën S’e Kemi Lëvizur, Na Del Gjoba Papritur Në Sistem”

Pol icia Po Na Gjobit Kot, Makinën S’e Kemi Lëvizur, Na Del Gjoba Papritur Në Sistem”

Pershendetje Joq! Kam nji jav qe jam ne diber dhe ne kamez skaloj ndonjeher me del ne sistem qe kam marr nje gjob me dat 17 ne kamez … doja tpysja nese i ka ndodh ndonje njeriu tjt kshu si un ? Dhe ku duhet te drejtohemi? Faleminderit nese e postoni

Ndërkohë, një qytetar nga Tirana shkruan për JOQ se i ka dalë një gjobë në sistem edhe pse në atë datë mainën e ka pasur të parkuar poshtë zyrës, në një vendparkim të lejueshëm, që nuk mund të gjobitesh.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*