Prej që erdhi nusja në shtëpi, U përqa familja, Ajo bën çdo të keqe, Vëllau nuk beson gjë, Ajo qoj dorë edhe në…

Persh dhe ju uroj nje jav plot mirsi harmoni te mrekullushme. Arsyeja qe po shkruj esht se shum femra ak.uz.ojn vjerat kunatat burrat etjjjjj Po shkruj ne fb e nje shoqes se nuk dua te dali emri im Ju lutem postojeni qe te lexojn te verteten Jom nje vajze qe vij nga nje familje e madhe ne at koh kur kena qen te vegjel na ka rit nena me gj.a.k.un e trupit me fukarallek po me dashuri u ritem ishim gjasht femij te goca dhe tre cuna.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE …LEXO ME TEPER

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*