‘Pu shtoi’ të gjithë televizionit/ A e kujtoni Arditin qe i propozoi korcares? Nuk e keni ide në çfarë ka bërë ai

Pasi dy te rinjte kishin komunikuar perreth dy muaj, djali e kishte propozuar e ajo e pati ref uzuar menjehere. E pas disa ditesh atij i vjen nje mesazh qe Loredanen ta linte te qete sepse tashme instagramin e saj e kishte dikush tjeter.

Keshtu Arditi i shkruan programit “Dua të të bëj të lumtur” që t’i krijonte mundësinë për të takuar për herë të parë Loredonën drejtepersedrejti.

Ai i thote Loredonës: “Unë të kam shkruar kohë më parë në Instagram, ku të shpreha ndjenjat e mia dhe tani dua që ne te dy të jemi bashkë”.

Por gjate bisedes ne studio Loredana e pohon lid hjen me dike tjeter e nuk deshironte te fliste me Arditin. Gjithsesi ai shton se nuk i beson asaj dhe e akuzoi se po genjente.

E megjithate djali e pranon se u kishte shkruar edhe shume vajzave te tjera vec asaj. Por a e dini cka ndodhur me te?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*