Publikohen rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të shpallur finalist të tretë të Big Brother VIP

Luizi dhe Efi janë dy finalistët e parë të “Big Brother VIP” dhe pritet të zgjidhen dhe dy të tjerë.

Tani është hapur një televotim për banorin e preferuar, i cili do të shkojë në finale.

Nga sondazhi i realizuar nga xing.al votat më të shumta i ka marrë Jori.

Jori ka marrë 48% të votave, pas saj vjen Kristi me 17%, Dea me 14%, Nita me 11% dhe Qetsori me 10%.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*