Reqethese, Nena me femijen e saj po ngjisnin shkallet elektrike, karroca e marketit ju ben te paprituren

Një video shok.u.e.se është publikuar në DailyMail, ku shihet se në shkallët lëvizëse god.i.ten një nënë dhe një vajzë nga karroca për pazar.Nëna Xu Shuangyan bashkë me vajzën e saj 4 vjeçare kanë marrë lën.d.ime të lehta trupore, ndërkohë policia po heton rastin.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE …VIDEO

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*