Se kam problem qe qika jem i nderron frajerat gjdo nate,I kam then kenaqe veten sa je e re sepse nuk do te…..!!!

Mirmrama dhe ju falendenderoj qe ma jepni mundesin me u shpreh ne faqe oj qikat e reja knaqen veten sa tmuni mshoni e jetone jeten edhe i kom dy a tri fjal per Nanat qe ju bojn presion qikave kur e dijn qe kan naj lidhje.Oj nana te dashura lene qiken me u knaq more le ti ndrron sa te don le te knaq veten moj.Per kon me e ru veten hajt ?Jeta e… LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE ..lexo me teper

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*