Shkodrania i zë PRlTË burrit polic në hoteI, i bie të FlKËT kur sheh se me kë ishte

Një ngjarje e rëndë për jetën dhe qetësinë shpirtërore të një gruaje nga Shkodra ka ndodhur pak muaj më parë, por që vetëm sot në ditën e gruas, ajo ka vendosur të flasë për redaksinë e JOQ Albania.

Zonja e cila nuk dëshëron të identifikohet, ka përjetuar një eksperiencë në kufijtë e të pabesueshmes.

Ajo kishte prej kohësh dyshime se bashkëshorti i saj me profesion polic e tr dhëtonte, por kurrë nuk ia kishte marrë mendja se më kë.

Kur bashkëshorti i tha se do të shkonte me shërbim në Pukë, ajo shfr tëzoi momentin dhe arriti të marrë mesazhet e tij në whatsap.

Aty zbuloi se i shoqi do të shkonte në të vërtetë në një hotel pranë Shkodrës.

Kaq mjaftoi dhe zonja u bë gati për ta kapur me presh në duar. Ajo i shpjegoi h llin një punonjësi të hotelit i cili pranoi t’i jepte çelësat e dhomës ngjitur me të bashkëshortit.

Zonja u fut dhe pas pak kohësh arriti që nëpërmjet ballkonit të shohë se çfarë bëhej në dhomën ngjitur.

E përgatitur për t’u përballur me të dashurën e bashkëshortit, ajo u sh kua dhe i ra të fikët kur pa se ai nuk ndodhej në krahët e një femre n do, por ishte në shtrat me një mashkull.

Në vijim rrëfimi i saj i plotë:

Pershendet stafi JOQ. Jam një zonjë nga Shkodra ne diten e gruas vendosa te ndaj nje histori timen familjare. Kam disa vite martese por asnje here nuk jam ndjere e lumtur nga bashkshorti , nuk e kam ndjere kurr veten femer tek ai, shum hera e kena diskotu por nuk kena arrit asnji zgjidhje.

Historia ime tr gjike ndodh ne veren qe iku ku e mora vesht se bashkshorti im kishte prirje tjeter se suale , kete gje e mora vesht pasi nje dite ja mora wacapin e tije e instalova ne telefon timin pa dit gje burri.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*