Shumë Larg Asaj Që Shikojmë Në Skenë, Do Habiteni Si Duket Rita Në Jetën E Përditshme…

Rita Haziri, është një këngëtare e re në treg, ani pse ka pak kohë që ka hyrë në industrinë e muzikës, ajo ka arritur që shumë shpejtë ta bëjë për vete një numër të madh adhuruesish.
Pas përfundimit të sezonit veror të ngarkuar me dasma dhe ahengje, Rita ka vendosur qe të merret me pamjen e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi nga Zvicra, ku ka habitur të gjithë me pamjen, e veshur krejt zi, ajo që bie në sy është se Rita shfaqet me flokë të kapura dhe pa grim.
Kaq të parregulluar nuk e kemi parë kurrë këngëtaren e dashur për publikun shqiptarë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*