Si do reagojë Ermali? Ariana bën ‘tatu’ në fytyrë, kështu po duket tani!

Ariana Fejzullahu, është njëra nga emrat më të komentuat të show-bizit, që kur ajo u martua me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu, Ariana gjithmonë ka qenë në qendër të vëmendjes.
Ani pse është nënë e katër fëmijëve, Ariana gëzon forma shumë të mira dhe hiret e saj shpesh i poston në rrjetet sociale Ariana në çdo paraqitje duket elegante dhe e rregulluar bukur.

Ajo shpesh komentohet per stilin e veshjes ku ka edhe nje dyqan te rrobave te gjitha me stil ku disa prej tyre edhe i reklamon shpesh ne instagramin e saj, derisa pelqehet mjaft shume nga ndjekesit.
Ajo se fundmi ka publikuar një video ku tregon se ka bërë një ndërhyrje në fytyrë Ariana ka bërë tatu vetullat e saj Ja si po duket ajo pas ndërhyrjes së fundit mund te shikoni ne videon me poshte. /ORAinfo/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*