Skandali i ‘Për’puthen” ‘del zbuluar’, Xheni: Dola me një nga çunat aty pa e ditur, ai më tradhtoi

Xheni Brahaj e ftuar në emisionin “Glamour Zone” të moderatores Ester Bylyku, foli për herë të parë për eksperiencën në “Përputhen” dhe zbuloi sesi kishte dal fshehurazi me nje konkurent, por ai e tradhëtoi në mes të emisionit.

“Dola me një djalë të Përputhen fshehurazi. Kemi planifikuar deri në detaj çdo gjë që do të flisnim në studio.

Ndërsa kur ishim përballë njëri-tjetrit në emision, ai bëri të kundërtën që unë të dilja keq. Më tradhëtoi në mes të emisionit”, tregoi Xheni.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*