SONDAZH: Albin Kurti apo Hashim Thaçi kush eshte politikan me i mire.. Hyr dhe voto, deri ne mesnate do zgjedhet fituesi

Kuvendi i Kosovës u ‘detyrua’ të bënte zgjedhjen e saj për disa nga fytyrat publike, E në mesin e shumë personazheve publike bëri zgjedhjen e saj për dy Kryeministrat e Kosovës. Albin Kurti apo Hashim Thaçi, cili është politikani më i mirë? JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT ku shkruan SP.0N.SORED

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*