Sulmohet Zhaklin Lekatari, i thyejnë xhamat e makinës gjatë natës në parking

TIRANË- Sulmohet mjeti i opinionistes Zhaklin Lekatari.

Persona të paidentifikuar kanë gjetur mjetin e Lekatarit në një nga parkingjet tek stadiumi Dinamo dhe i kanë thyer xhamat.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po kryhen hetime.

Ngjarja vjen vetëm një ditë pas debateve të forta që u zhvillua në ‘primen’ e Big Brother një natë më parë.

Në fotot e publikuara, Lekatari shihet tesa ngushëllohet nga një mikeshë e saj.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*