Tani është një nga prezantueset më të njohura, e gjeni dot se cila është kjo vogëlushe?

Tani është një nga prezantueset më të njohura, e gjeni dot se cila është kjo vogëlushe? Kiara Tito është padyshim një ndër moderatoret më simpatike të ekranit shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, ku nuk mungojnë fotot e ndryshme nga përditshmëria dhe jo vetëm.

Kiara është bërë nostalgjike për të shkuarën. Ajo ka ndarë me ndjekësit një foto të shumë viteve më parë, që përkon me fëmijërinë e saj.

Nga fotoja vihet re se Kiara nuk ka ndryshuar pothuajse fare. Moderatorja vazhdon të ruajë po atë ëmbëlsi në fytyrë, si kur ishte fëmijë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*