Tani mua me erdh rendi te martohem me Shqiptar.. e thot vajza nga Zvi. crra

Babi dhe Mami me kan ikur qe kur isha 25Vjece pas nje aksi. denti me vetur tani jam 35 dhe jetoj me gjyshen apo me mamin e mamit tim.. jam e merzitur shum kohen e fundit me gjushen ajo ka gati 6Muaj ne spital dhe nuk ka shpres per jetes pasi edhe esht shum ne mosh.. tani po merzitem shum do mbes e vetme… familja e babit ne Kosov nuk me flasin 6 vite me radh dhe un nuk shkoj me tek ata atje, un vi qdo vit por shkoj ne Durres apo Sarand vetem per pushime dhe kthehem prap, un te them te drejten kam 2Vite cka du me u martu me nje shqiptar familjar e jo dilinxhi, nuk me intereson a esht i pasur apo i bukur thjesht te jet serioz dhe besnik.. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*