“Të Gjithë Po Ankohen Me Atë Që Po Ndodh”, Fevziu, Arditi Dhe Rudina I Dërgojnë Letër Alketës

“Dance Albania” si duket ka krijuar situatë të tensionuar brenda televizionit “Klan”, të paktën kështu shprehet Alketa Vejsiu e cila dhe drejton këtë show.

Vejsiu zbuloi se kolegët e saj brenda këtij televizioni si Blendi Fevziu, Rudina Magjistari, Ardit Gjebrea dhe së fundmi ardhja më e re, Luana Vjollca kanë dërguar letra ku ankohen për tonin që përdor Orgeza Zaimi gjatë emisionit.

Alketa Vejsiu: Mamaq, kur kishte këtë emisionin e Ermalit këtu, ke marrë ndonjëherë ndonjë letër ankimimi nga kolegët? Ndonjë letër poshtë derës?

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*