Tek kjo familje në Prishtinë, 49-vjeçari rrah gruan dhe fëmijët e vëllait

Konfliktet familjare për motive banale nuk janë të rralla në vendin tonë. Shpesh këto raste kanë përfunduar me përleshje brutale e madje edhe tragjikisht. Për pasojë, familjet kërkojnë ndihmën e Policisë që t’i zgjedhin problemet e tyre, raporton Gazeta Sinjali.

Kështu ka ndodhur në një familje në rrugën “Gani Butka” në Prishtinë, ku një person, 49-vjeçar ka përfunduar në ndalim policor, pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht gruan e vëllait dhe fëmijët e tyre, të cilëve iu ka shkaktuar lëndime trupore.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*