Tentoi vilte ullirin ne Vlore, por se kishte pare qe… te moshuarit i ndodh e ke qja

Një ngjarje ka ndodhur në Vlorë, ku një burrë duke mbledhur ullinj është rr zuar nga pema aks dentalisht.

Tragj dia është regjistruar në fshatin Bestrovë, teksa i ndjeri është identifikuar si shtetasi me iniciale L. V., rreth 65 vjeç.

Po ditën e sotme shtetasi me iniciale E. H., 58 vjeç, punonjës gjelbërimi është rrëzuar aks dentalisht nga pema dhe ka pësuar l ndime.

Ngjarja e dytë ka ndodhur në lagjen “Pavarsia”.

Vlorë/Informacion paraprak

Paraditen e sotme, në fshatin Bestrovë, Vlorë, d shohet se duke mbledhur ullinj është rrëzuar aks dentalisht nga pema, shtetasi L. V., rreth 65 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Po sot, në lagjen “Pavarsia”, Vlorë, d hohet se duke krasitur pemët, është rrëzuar aksi dentalisht nga pema, punonjësi i gjelbërimit, shtetasi E. H., 58 vjeç, i cili aktualisht ndodhet në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave, për të dyja ngjarjet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*