Thy het zemra! Kiara Tito shpë rthen në lot, ‘shkaktar’ Luizi, ja cfare i beri

Luizi kishte vendosur t’i bënte një rreng Kiarës, por loja nuk shkoi ashtu siç ai donte.

Ai kishte vendosur një karkalec në sirtarin e saj, dhe para se t’ia tregonte po i thoshte se ku e kishte gjetur.

“Të kam futur një gjë në sirtar që do trembesh, e gjëta këtu në oborr”, i thotë Luizi që më vonë i tregon se është një karkalec, që në fakt Kiara e i ka fobi.

Kiara: Seriozisht e ke ti, unë i kam shumë fobi, të lutem hiqe se bëhem keq.

Edhe pse më pas Luizi shkon dhe e heq karkalecin ,Kiara preket dhe përlotet kur e sheh.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*