“Turpin e hanë me bukë!” Ardit Çuni reagon për herë të parë pas finales së “DWTS”

Pas përfundimit të spektaklit konkurrentët bën reagimet dhe falenderimet e tyre, ndërsa Ardit Çuni duket se ngeli i pakënaqur.

Me anë të një postimi në InstaStory ai shkroi fjalët më të mira për produksionin, por nuk ngurroi të shprehte mendimin e tij për një pjesë të jurisë.

Arditi falenderoi Dalinën dhe Mandin për motivimin dhe suportin që i kanë dhënë, ndërsa shtoi se “për pjesën tjetër zgjedh të hesht”, duke iu referuar këtu Kledit dhe Valbonës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*