U dashurova ne te pa e ditur se Ai mund te ishte vellau im, kur takoi Babi familjen e tij ju tha se…!!

U dashurova ne te pa e ditur se Ai mund te ishte vellau im, kur takoi Babi familjen e tij ju tha se… – Pershendetje per te gjith juve qka e lexoni HISTORIN E JETES..jam nje 26 vjeqare..jetoj ne Danimarc babin e kam nga Peja..por Babi para se mu martu me Mamin tim kishte qen I martum me një grua pastaj u nda prej asaj por nuk e di arsyen e ndarjes se nuk me takon qe ta pys..pastaj u njoftu me mamin tim..un jam vetem 1 vajz nuk kam as moter as vlla..Po kur erdha me pushime ne kosov per her te par..u dashurova 1 djal me te fillova te flas ne facebook dhe filluam te pershtatemi shume mire itregova ku jetoj edhe ai ashtu per rrethine tij te familjes edhe ai kish qen veq 1 djal i vetem ne famile dhe kushtet ekonomike te veshtira, mu dhimt shume se shume djal puntor po skish ku edhe qysh me shpreh ate

talentin e tijqe e kishte ne piktur, I kam ndihmu shummm para se me njoftu me familje I kam ndihmu shume edhe ne veq filluam te takohemi me shpesh takime simpatike vetem me puthje sepse sishim asnjher per per te pas mardhenje intime mes vete pas shume kohesh u be nje vite qe ne shihemi sa her vija une ne kosove dhe fillova te vij me shpesh arsyeja ishte aii pse une kisha deshir me ardh. Edhe babi filloj me kuptu qe diqka ka se kjo asnjher ska lyp me ardh qikaq shpesh ne kosove, ktu i kam axhallart hallat tezet edhe dajt edhe te secili shkojsha kapak edhe kom qika e tezes me nje mosh edhe me to bashke edhe te axhes me to bashke kalojshim kohe shume te mira edhe u arsytojsha qe per to se po kom nevoj, pas nje kohe ai djali filloj mem than qe hajde du me te njoftu me familjen tim, edhe nje dite shkova u takova me ta mire kalova por dyqysh kur i kallxova e kujna jom diqka mu dok ma ndryshe e kqyri nana e tij edhe filloj me ma shume pytje, por nuk dita se per qfare arsyje thash po pyt se normal ka qef me dite se me kon po del djali i

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*