U ndave sepse ajo të tradhtoi? Andi habit, e pranon se po kjo ka ndodhur

U ndave sepse ajo të tradhtoi? Andi habit, e pranon se po kjo ka ndodhur Një histori shumë e bukur dashurie dukej se lindi kohë më parë në “Për’puthen ” midis Andit dhe Jasminës.Por,me daljen nga programi gjërat nuk shkuan mirë dhe dyshja ndërpreu mes polemikash një histori të pa jetuar mirë. Andi u diskutua për tradhti me këngëtaren Diona Fona.

Jasmina u përfol disa herë për lidhje tjetër përfshirë këtu edhe këngëtarin Ardian Bujupi dhe gjithçka kishte të bënte me ata ngeli në të shkuarën. Andi ka postuar një video në TikTok ku duket se po bën një lojë që quhet “Pse u ndave ti nga ish-i yt” dhe aplikacioni përzgjedh vetë një arsye.

Andit i qëllon “Sepse u tradhtove”. Ai ka pohuar me kokë dhe është larguar nga video duke nënkuptuar se loja i ka rënë pikës.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*