U përplas me pemën dhe vdiq në vend, ky është shqiptari që humbi jetën tragjikisht në Itali

Mësohet emri i shqiptarit që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në Itali. Ai është Alban Dushi, 40 vjeç.

I ndjeri po kthehej nga puna me mjetin e tij tip “Mercedes Benz”, i cili ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Mjeti ka kaluar në trotuar në një moment kur aty po ecnin dy gra.

Njëra prej tyre, 50-vjeçe, u përplas nga makina. Pas këtij momenti, mjeti ka përfunduar duke u përplasur me pemën.

Në vendngjarje kanë mbërritur urgjenca 118 dhe nuk kanë mundur të bëjnë asgjë për 40-vjeçar

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*