U shpreh se harxhon nga 7 dhe 8 mijë euro në muaj, flet shqiptarja: Talleshin me mua, po ja si i fitoj

Zoja Nushi është bërë njëra nga tiktokeret më të përcjellura shqiptare, për videot që sjell në këtë rrjet. E kjo famë i erdhi pak a shumë brenda dites, pasi në një live me Vali Corleonen ajo shkoi në shtëpinë e tij.

Interesimi ishte i madh nga publiku duke e pyetur si kaloi dhe a është fri kësuar nga ai. Për këtë ajo foli edhe në një interviste duke i sqaruar të gjitha, ndërsa ndër të tjera tha se në muaj harxhon diku 4-5 mijë euro.

Pikërisht për këtë deklaratë ajo mori komente të shumta se ku i merrë gjithë këto para për të harxhuar në muaj.

E ajo ka ironizuar me këtë situatë përmes një video në Tik Tok ku shihet duke pushuar në një vend të ftohtë derisa thotë:

”U ba pak bajat Prishtina edhe s’pata cka me ba thash hajt të dal ti harxhoj nja 7-8 mijë euro të boj qef, eshe më kish pas marr malli për borë” shprehet ajo në video.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*