U tha se u nda/ Bes Kallaku publikon pamjet: Gëzuar nga shpaja jonë

Bes Kallaku i ka uruar të gjithë për Vitin e Ri me kartolinën më të bukur familjare. Ai ka pozuar krah Xhensilës dhe vajzës së tyre Ajkës në një ambient festiv.

“Gëzuar nga shpaja Kallakut!!! Zoti j’u rujt. Bekime, gjumin e omël e zemrën plot!”, ka shkruar Besi.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*